genopak
hava-yastik-sol-son-0--
hava-yastigi-sag-sonn-1
Konteyner Hava Yastığı

[Genopak] Konteyner Hava Yastığı Nedir?

Hava yastıkları tren, gemi, uçak, tır ve diğer nakliye araçları ile sevk edilen malların, yükleme sonrası nakliye sürecinde, paletlerin arasındaki boşluklar nedeniyle zarar görmesini ve ürünlerin devrilmesini önlemek amacı ile kullanılır. Hava yastıkları bu boşluklara koyularak kolilerin dengede kalmasını sağlar ve malların devrilmesini önler.

Hear from our global managing partner

Customize your business processes

Build the best digital products

Experience the new design

Konteyner Hava Yastığı Nasıl Kullanılır?

Konteyner içerisinde boşluklara yerleştirilen hava yastıkları, basınçlı hava ile şişirilerek, kargo ürünlerine destek olur. Bu sayede mallarınız sabitlenerek aylar sürecek yolculuklarda bile gideceği yere hasarsız bir şekilde ulaştırılmış olur.

Toptan Satış İçin

Hemen Teklif Alın

  image
  image
  image
  Genopak

  SAĞLIKLI GIDA, SAĞLIKLI YARINLAR

  Tüketimin artması ve yerleşim alanlarının çok genişlemesi beraberinde üretim ve tüketim süreci arasında geçen mesafeleri uzatmıştır. Bunun sonucunda dayanıklılığı fazla paketlemelere ihtiyaç doğmuştur. Oksijen emiciler bu ihtiyacın en sağlıklı çözüm yoludur.

  image
  image
  image
  Genopak

  "GENOPAK İŞLETMENİZE EN UYGUN ÇÖZÜMLERİ ÜRETİR"

  Sağlıklı gıda ambalajlama konusunda genopak, ihtiyacınız olan tüm çözümleri üretmenize yardımcı olmaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz

  SAFLIĞI TECRÜBE İLE KORUYORUZ...