Kurumsal - Genopak Hakkında Her Şey
Hakkımızda

Genopak Olarak
En İyisini Sağlıyoruz

İnovasyonu odağına alarak 2017 yılında kurulan Genopak, aktif ve akıllı ambalajlama konularında güncel teknolojilerin kullanılması ile üstün koruyucu ve önleyici tedbirler sunmaktadır.

Genopak olarak sunduğumuz çözümler, hem kimyasal koruyucu kullanımını azaltarak daha sağlıklı nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunmakta hem de ürüne hiçbir müdahalede bulunmadan, raf ömrünü sadece ortam şartlarını modifiye ederek uzatmak koşuluyla, bozulmaya bağlı iade oranını minimuma indirerek, verimliliği arttırmaktadır.

genepoak-video

15 yıllık ambalaj sektörü deneyimimizden yararlanarak, bugüne kadar ürünlerimizi kullanmak isteyen bütün müşterilerimize, ürünleri için en doğru ambalaj materyalleri ve yöntemleri hakkında çözümler ürettik ve müşterilerimize ambalaj ve paketleme teknolojileri alanında verimlilik odaklı çalışmaları için destek olduk.

Ana faaliyet alanı oksijen emici üzerine olan firmamız, Japon kökenli Mitsubishi Gas Chemical firmasına ait Ageless marka oksijen emicilerin distribütörlüğünü yapmaktadır. Ageless, dünya geneli üretilen ilk oksijen emici markası olup, birçok akademik çalışmada referans ürün olarak anılmaktadır. Başta  gıda firmaları olmak üzere, ilaç, evcil hayvan mamaları, lojistik, paketleme ve elektronik ürünler alanında birçok kurumsal firma ve kuruluşa hizmet veren Genopak, müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak, her firmaya özel terzi işi çözümler sunabilmekte ve müşterilerinin her zaman güvenilir bir iş ortağı olarak kalmak için üstün çaba sarfetmektedir.

Merkez ofisi İstanbul Pendik’te yer alan firmamız, İstanbul ve Ankara depoları üzerinden siz değerli müşterilerimize lojistik ve dağıtım hizmeti sağlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Farkındalık ve İnovatif Yaklaşım

Heyecanımızı kendimizi sürekli geliştirmekten ve başarıya olan tutkumuzdan alıyoruz. Bu nedenle sizlere her zaman daha iyisini sunmak için beklentilerinizi karşılayacak nitelikte yeni ürün ve sistemlerle kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Sürdürülebilirlik

Genopak olarak yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluklarımızın bilicindeyiz. Bu amaçla ürünlerimiz ile de daima sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı hedefliyoruz.

GENOPAK

Kalite Politikamız

Gıda güvenliği ve tüketici sağlığını her zaman ön planda tutan kalite anlayışımız, saflığa ve doğallığa olan tutkumuz ile ülkemiz gıda sektörüne özveri ile hizmet edinmeyi amaç edindik. Bu nedenle ürün ve hizmetlerimiz hakkında müşterilerimizin ve nihai tüketicilerin akıllarında en ufak bir soru işareti kalmaması için gerekli bütün kalite test ve parametrelerine, bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. 

5000
+
kurumsal
müşteri
1200
+
Çözülen
Problem
1650
+
Ton Önlenen
Gıda İsrafı
2500
+
İyileştirilen
Ambalaj
image
image
image
Çözümde Farkındalık

Farkındalık ve İnovatif Yaklaşım

Sizlere her zaman daha iyisini sunmak için beklentilerinizi karşılayacak nitelikte yeni ürün ve sistemlerle kendimizi sürekli geliştiriyoruz.