Oksijen Emici Fiyat Performans Avantajı Sunar | Genopak
Oksijen Emici Fiyat

Gıda maddelerinin büyük oranda iade ve fire oranını azaltarak Oksijen Emici Fiyat Performans Avantajı Sunar. Ambalajlama maliyetine ek kalem eklenmesi ilk başta üreticilere olumsuz bir durum gibi görünür.

Fakat raf ömrünü uzatması ve doğallığı destekleyici etkisiyle müşteri memnuniyetini arttırması nedeniyle oksijen emici kullanmak başlı başına verimlilik artışı sağlar.

Besin maddelerini ambalaj içi faktörlerden koruyan, tazeliğini uzun süre korumasını sağlayan üretim yöntemlerine günümüz fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm bu koruyuculuğu sağlarken gıda üzerinde kimyasal değişikliğe sebebiyet vermeyen çözümler bu anlamda değer kazanmaktadır.

Oksijen tutucu bu ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan yegâne çözüm yolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Neden Oksijen Emici Fiyat Performans Avantajı Sunar?

Tüketime hazır gıda ambalajlarının iç ortamında oksijen bulunması, mikrobiyal gelişmeleribesin değeri yitiriminikötü tat ile istenmeyen koku oluşumunu ve renk değişimini tetikler. Tüm bu unsurlar gıda maddesinin raf ömrünü kısaltarak fire oranını arttırır.

  1. Oksijen absorber tuz, şeker, asit, antioksidan gibi yapay ve doğal tüm katkı maddelerinin kullanımını azaltır
  2. Ürünün bozulmaması için içeriğine dâhil edilen maddelerin azalmasının yanında, hedeflediğiniz lezzete ulaşmanızı da kolaylaştırır
  3. Özellikle nem değeri yüksek gıdalar için en doğal üretim yöntemlerini destekler
  4. Uzayan raf ömrü kârlılığı arttırır
  5. Değişmeyen renk ve tat yapısı satış oranlarına olumlu yansır
  6. Günümüzün en çok talep gören katkısız üretim fırsatlarına imkân tanıyarak güvenilirliğinizi sağlar

Oksijen Emici Fiyat Maliyeti Nasıl Belirlenir?

Oksijen emici fiyat ve tipi, oksijen tutucunun kullanılacağı ambalaj çeşidi ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Ambalaj içerisinde yer alan havanın içerdiği oksijen oranı ve dış ortamdan ambalaj içerisine giren oksijen miktarı birlikte hesaplanarak, ürününüz için optimum kapasitedeki oksijen emici absorblama kapasitesi cc üzerinden belirlenir.

Kullanılacak oksijen tutucunun tipi (saşe veya etiket tipi vb) ve miktarına göre işletmeniz için en uygun fiyat çalışması uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Gıda sağlığı ve yarınlarımızın güvenliğini ön planda tutan yenilikçi ürünlerle sürdürülebilir verimliliği destekleyen Genopak, gıda ambalajlama alanındaki uzmanlığıyla sizlere en avantajlı fırsatları sunmaktadır. Detaylı bilgi almak, merak ettiğiniz konuları danışmak için bizleri arayabilir; ücretsiz numune talep edebilirsiniz.